Про комплекс


Будинок в котеджному містечку Панорама - це розкішні краєвиди, шикарна природа в пішої доступності і можливість жити в престижному екологічно чистому передмісті Києва.


Великі галасливі міста стомлюють, і все більше хочеться жити в оточенні природи. Зустріти захід на ґанку власного будинку, насолодитися чистим повітрям або просто сходити по гриби, не втрачаючи час у кілометрових пробках. Можна запросити гостей і зробити барбекю, разом з усією родиною.


Котеджні містечка проектуються саме для тих людей, хто цінує затишок власної оселі. Вони створені з урахуванням всіх дрібниць і сучасних вимог до комфортного проживання і одночасно дозволяють насолодитися усіма перевагами життя в приватному секторі.


Містечко Панорама розташоване в самому центрі мальовничого села Іванковичі, всього в п'ятнадцяти кілометрах від Києва. Іванковичі володіють всією необхідною сучасною інфраструктурою в пішої доступності від зон рекреації і поруч проживають престижні сусіди. Не далеко розташована школа, дитячий садок і магазини, а трохи далі знаходиться чисте озеро, шлях до якого займає всього десять хвилин. Біля озера облаштовано місце, де розташувалося джерело з чистою водою - до нього з'їжджаються всі жителі з навколишніх місць.


При проектуванні Панорами використаний багаторічний професійний досвід, який врахував найбільш перспективні тренди як в будівництві будинків, так і облагороджуванні прибудинкової території. Котеджне містечко створюється як основна частина архітектурного ансамблю села, так як місце забудови розташовано на височині. Звідси відкривається чудовий вид на листяний ліс і панораму нижньої частини селища.


Вже дуже багато людей оцінили переваги життя в Іванковичах - поруч побудовані будинки політиків, бізнесменів, зірок культури, шоу-бізнесу і професіоналів великого спорту. Територія самого котеджного містечка передбачає цілодобову охорону і закрита від сторонніх.


Тут зможуть розслабитися як знаменитості, так і просто любителі комфортного життя в оточені природи.

Про комплекс у фото

Іванковичі у сьогоденні

Жити в передмісті - набагато приємніше, ніж жити в мегаполісі, і причини відомі багатьом: міська метушня, шум, затори, смог великого міста. Саме тому, з кожним роком житло під Києвом стає все більш і більш популярним.


Ідеальний вибір життя за містом населений пункт Іванковичі - це «зелені легені» Київської області, райський куточок на землі. Тут немає промислових і переробних підприємств. Село зі своєю історією, всього лише в 10 км від Києва. За оцінками експертів, вважається одним з найбільш екологічно чистих зон в межах Києва.


Село Іванковичі розташоване далеко від шуму та метушні, на неймовірно-красивій території з унікальним природним ландшафтом, ідеальною екологією, чистим повітрям, величезними, густими лісовими масивами, природними і чистими озерами, яблуневими садами, тихими вуличками, архітектурними пам'ятками. При цьому район має чудову інфраструктуру з сучасним транспортним сполученням, що підсилює його доступність і привабливість для інвесторів та для покупців.


На території села побудовані великі котеджні містечка преміального класу, такі як «Маєток», «Сосновий Бір», «Узлісся» і ще до 10 інших великих котеджних містечок. Також, в Іванковичах розташовано багато індивідуальних садиб. Недарма, це місце є престижним і популярним. Багато успішних людей, бізнес-еліта, народні артисти політичні діячі зупиняються на виборі свого житла в Іванковичах.

Про село Іванковичи

Іванковичі - княже село. Стародавня назва Янковичі.


Янковичі було засновано знатним польським вельможею Яном (ім'я Ян вживалося і у Киян. Відомий Ян, як вельможа князя Святополка в 1093 році). У стародавні часи через село проходила дорога, що з'єднує Київ та Васильків. І тут, для відпочинку, любили зупинятися через неймовірно мальовничі краєвиди та чудову природу - багато вельмож, набратися сил й далі вирушить в дорогу.


Також, Іванковичі славиться відомою захисною спорудою, під назвою Козацький вал, який є частиною відомих Змієвих валів. Їх свого часу насипали і створювали вручну з метою оборони від нападів. Кочівники, зазвичай, раптово нападали і тікали, а впираючись в вал, вони йшли вздовж нього все далі і далі від Києва. Дата створення їх остаточно не встановлена. Думки істориків розходяться: від 2 століття до Різдва Христового, до 9 століття після Р.Х. Дані вали - свого роду аналог Китайської стіни, тільки у нас - на Україні. У первозданному своєму вигляді вони були значно вище, десь у 3-4 рази.


До речі, наше котеджне містечко розташоване, всього, в 5 хвилинах пішої прогулянки від них, так що і Ви особисто можете відвідати таку історичну пам'ятку.