Інфраструктура

Магазини

img

Пряма

маршрутка до Києва №724

img

Домашні здорові продукти

img

Піша прогулянка до озера

img
img

Дитячий садок

img

Школа

img

Сучасна школа мистецтв

img

Салон краси

img

Кондитерська кафе "СОФІ"

img

Аптека

img

Амбулаторія

img

7 хвилин до зупинки №724

img

Живоносне джерело

img

Церква

img

Стадіон з підігрівом поля

img

Дитячий майданчик

img

Спортивний майданчик

img

Студія йоги

img

Ярмарок домашніх продуктів у вихідні дні

img

Будівельні магазини

Магазини

Практично по всій території селища Іванковичі є безліч продуктових магазинів, де можна придбати все необхідне. Найближчий продуктовий магазин розташований в 7 хвилинах від комплексу.

Пряма маршрутка до Киева #724

Власна, комфортна пряма маршрутка №724 Іванковичі-Київ (ст.м. Виставковий центр). Зупинка розташована в 7 хвилинах від Вашого будинку.

Пляж

Бажаючі зможуть прогулятися до чистого озера в самому центрі села. Воно розташоване в 10 хвилинах.

Дитячий садок

У Іванковичах функціонує дитячий садок, куди можна влаштувати своїх малюків з маленького віку. Дитячий садок розташований в 10 хвилинах від Вашого будинку.

Школа

У Іванковичах працює загальноосвітня школа, після повної реконструкції з професійним викладацьким складом і власним стадіоном, що на свіжому повітрі. Школа розташована в 10 хвилинах від комплексу.

Сучасна школа мистецтв

Дитяча школа мистецтв для виявлення і розвитку талантів ваших дітей, як дошкільнят, так і старших діток. Сучасна школа мистецтв розташована в 10 хвилинах від комплексу.

Салон краси

Навіщо далеко їхати, коли поблизу від комплексу є кілька салонів краси, де можливо сходити на улюблені Догляду процедури, зібратися на ділову зустріч або на будь-який святковий захід. Салон краси розташований в 7 хвилинах від Вашого будинку.

Кондитерське кафе "СОФІ"

Побалувати себе великою різноманітністю - завжди свіжої випічки: смачними тістечками, хрустким печивом або повітряними круасанами, а також, просто добре провести час за вечерею або на сніданку зі своєю сім'єю можливо в затишному кафе з літньою терасою, де є дитяча кімната, щоб Ваші дітки не нудьгували. Кондитерське кафе «Софі» розташоване в 7 хвилинах від комплексу.

Аптека

Купити необхідні медичні препарати можливо в місцевій аптеці. Аптека розташована в 7 хвилинах від Вашого будинку.

Амбулаторія

Першу медичну допомогу нададуть лікарі в місцевій амбулаторії. А також, в ній розташований кабінет стоматолога. Амбулаторія розташована в 7 хвилинах від комплексу.

7 хвилин до зупинки #724

Дістатися до Києва громадським транспортом можна дуже легко. Зупинка громадського транспорту розташована в 7 хвилинах від Вашого будинку.

Живоносне джерело

Цілюще джерело, про яке говорять так багато людей навкруги і в Київській області. Сюди приїжджають набирати воду не тільки жителі села. Живоносне джерело розташоване в 10 хвилинах від комплексу.

Церква

Для всіх бажаючих відвідати православну церкву можливо в будь-який час і зовсім не далеко від будинку. Церква розташована в 10 хвилинах від Вашого будинку.

Стадіон з підігрівом поля

Бажаючим споглядати футбольні змагання або ж самому взяти участь у цій командній грі, можуть на ультрасучасному стадіоні. Стадіон з підігрівом поля розташований в 7 хвилинах від комплексу.

Дитячий майданчик

Дітки так люблять проводити активно і весело свій час, і, саме для цього в окрузі встановлені сучасні дитячі майданчики. Один з яких розташований, безпосередньо, на території КМ. Решта дитячих майданчиків розташовані в 10 хвилинах від Вашого будинку.

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик для любителів активного і здорового способу життя. Спортивний майданчик розташований в 10 хвилинах від Вашого будинку.

Студія йоги

Для любителів йоги відкрита студія, яка працює 3 рази на тиждень. Студія йоги розташована в 10 хвилинах від комплексу.

Ярмарок домашніх продуктів у вихідні дні

Купити домашнє, натуральне завжди свіже м'ясо, молочні продукти, овочі та фрукти (по сезону) можливо на ярмарку домашніх продуктів в центрі села. Ярмарок домашніх продуктів у вихідні дні розташований в 10 хвилинах від Вашого будинку.

Будівельні магазини

На території села Іванковичі працює будівельний магазин, де можна придбати все необхідне. Найближчий будівельний магазин розташований в 7 хвилинах від комплексу.