Технології і матеріали

Якість - це важливо!

Погодьтеся, що сучасний будинок повинен бути: довговічний, теплий, енергозберігаючий. Саме тому обраний матеріал стін газоблок СТОУНЛАЙТ, фасади утеплені з зовнішньої сторони пінопластом, скління проводиться вікнами з двокамерними енергозберігаючим склопакетами REHAU, покрівля утеплена мінеральною ватою ISOVER. Теплоізоляційні показники будинку перевищують найжорсткіші сучасні вимога України по теплозахисту будівель на 35%.

Завдяки цьому забезпечено комфортне проживання у Вашому домі в усі пори року. Плата за опалення на 40-70% нижче в порівнянні зі звичайними будинками, а високий запас міцності будинку роблять його придбання надійною інвестицією.

Бетон

У будівництві котеджів застосовується високоякісний бетон. Бетон від Ковальської - лідер на 100%.

ТМ «Бетон від Ковальської» - яскравий приклад будівельного епосу на вітчизняному ринку. Уже понад 10 років бренд відповідає показникам лідера в області виробництва якісного бетону та бетонних виробів.

Бетон та бетонні вироби "Від Ковальської" виділяються серед конкурентів легкістю в роботі, довговічністю, вогнестійкістю і яскраво вираженою надійністю матеріалу.

Матеріал стін - газоблок СТОУНЛАЙТ

У будівництві застосовується газоблок торгової марки СТОУНЛАЙТ. Газоблок даної компанії - це поєднання надійності та європейської якості.

Переваги:

• теплоізоляція вище цегляної;

• легкість в експлуатації;

• висока міцність;

• екологічний матеріал;

• стійкий до морозів;

• гарна звукоізоляція;

• пожежна безпека;

• довговічність.

Внутрішні стіни (міжкімнатні), також - СТОУНЛАЙТ 100 мм.

http://www.stonelight.ua/

Плити перекриття

У будівництві застосовується круглопустотні плити перекриття.

Виробник "Завод Ковальської":

"Завод Ковальської" виготовляє більш якісні панелі перекриття на надсучасному італійському обладнанні.

Переваги:

• геометрично правильні лінії;

• висока несуча здатність;

• і багато іншого.

Утеплювач стін - пінопласт

Теплозахист 10 см. утеплювача рівна 2 м. кладки з червоної цегли.

Пінопласт - це тепло і звукоізоляційний матеріал, що складається на 98% з повітря.

Основні переваги пінопласту:

100% Кращий теплоізоляційний матеріал.

Пінопласт товщиною 10 см за тепловими показниками дорівнює 212 см. цегляної кладки, 18,4 см. мінеральної вати, 410 см. бетону, 37,6 см сухого дерева. Відповідно, економить Ваші гроші на опалення та охолодження квартири. Також, пінопласт прекрасно володіє шумопоглинальними і звукоізоляційними характеристиками.

Екологічність.

Пінопласт є екологічно чистим матеріалом, не виділяє шкідливих речовин, без запаху. Пінопласт знаходить собі вживання в областях біології та мікробіології також в харчовій промисловості, ще раз доводячи, що він не представляє ніякої небезпеки для здоров'я людини. Високий рівень екологічності пінопласту обумовлений тим, що він перебуває на 98% з повітря.

Стійкість до грибків і плісняви.

Пінопласт не утворює на своїй поверхні живильне середовище для росту мікроорганізмів, не гниє, не пліснявіє, не пріє і є хімічно стійким.

Довговічність.

Запас міцності пінопласту, грамотно закладеного в конструкцію фасаду близько 80 років. Матеріал не піддається незворотним змінам (розмір плит, наприклад, в результаті усадки або стискування і так далі).

Пінопласт ефективно протистоїть осіданню (ущільненню) і гарантує довговічність своїх теплоізоляційних властивостей.

У будинках з якісною теплоізоляцією, плата за опалення на 40-70% дешевше, ніж в будинках, в яких відсутня така ізоляція. Тому пінопласт не тільки робить будинок затишним в будь-який час року, але і економить гроші на опаленні та кондиціонуванні.

Фасади - «KREISEL»

З фасадами «KREISEL» будинок десятки років матиме насичений колір, а утеплювач стін надійно захищений від вологи, відповідно ні якої вологості в квартирі.

Переваги:

• довговічність;

• бруд не затримується на фасаді;

• фасад зберігає колір, бо фасадна фарба «KREISEL» стійка до сонячного світла і атмосферних явищ (фарба відповідає найвищим вимогам).

http://www.kreisel.ua

Вікна - REHAU

На сьогоднішній день пластиковими вікнами нікого не здивуєш, а ось якісні віконні конструкції завжди заслуговують на увагу. Вікна з профільної системи REHAU - це висока німецька якість пластикових вікон, вдале поєднання комфорту, практичності, надійності і довговічності.

Переваги:

• абсолютна звуко- і теплоізоляція;

• високі характеристики енергозбереження;

• довговічність і зручність в експлуатації;

• екологічність усіх використовуваних матеріалів;

• використання армованого профілю.

Мінеральна вата, утеплювач даху

Мінеральна вата (скловолокно) - це утеплювач з натуральної сировини до складу якого входить - пісок, сода і вапняк, а також перероблене скло.

Основні переваги мінеральної вати:

Чудові теплоізоляційні властивості. Коефіцієнт теплопровідності у матеріалів ISOVER - в межах від 0,033 до 0,037 Вт / мК.

Високий ступінь звукоізоляції.

Екологічність.

Мінеральна вата екологічно безпечна, не виділяє шкідливих речовин в процесі експлуатації, а також вона не має запаху.

Стійкість до грибків і плісняви.

Мінеральна вата біологічно стійка - матеріали не пошкоджуються біологічними агентами (цвіль, грибок, комахи).

Довговічність.

Мінеральна вата не змінює своїх розмірів ні від часу, ні від зміни температури впродовж всього терміну служби будівлі.

Виробник "ISOVER":

Продукція ISOVER є світовим стандартом якості в області теплової ізоляції вже більше 70 років. Якість матеріалів перевірено часом, завоювало довіру покупців у всьому світі.

http://www.isover.ua/ru

Металочерепиця 3D з гарантією

У будівництві використовується якісна і сучасна металочерепиця. Завдяки ефективній технології 3D зрізу кромки, досягається максимальна імітація натуральної черепиці. Даний зріз нижньої кромки робить з'єднання між листами металочерепиці непомітним.